YEHJU NASIL BİR SİTE?

Birçok kişi üye olduğu siteleri araştırmadan ve nasıl bir site olduğuna karar vermeden üye olmaktadır. Bu konuda sizlere bilgi vermek ve yardım etmek amaçlı Yehju hakkında birkaç bilgi ve Yehju’nun birkaç özelliğini sizinle paylaşmak istiyoruz.

Yehju’ya veya herhangi bir arkadaşlık sitesine üye olurken ilk başta siteyi araştırmamız gerekmektedir. Sitenin özelliklerini ve içeriğini bilmeden herhangi bir arkadaşlık sitesine üyeliğimizi gerçekleştirmememiz gerekmektedir. Üye olacağımız site bizim isteklerimize karşılık veriyorsa o siteye üyelik gerçekleştirmeliyiz.
Eğer kendi arkadaşımı kendim seçmek ve sınırsızca mesajlaşmak istiyorum diyorsanız. Yehju  tam size göre bir arkadaşlık sitesidir.  Çünkü Yehju arkadaşlık kurma konusunda size hiçbir şekilde sınırlama getirmemektedir. İstediğiniz kişiye mesaj atabilir ve karşıdaki kişide sizinle arkadaşlık kurmak isterse arkadaş olabilirsiniz. Yehju üyelerin rahat ve güvenli bir şekilde tanışmalarını sağlamak için güvenli ve huzurlu bir ortam yaratmakta ve üyeler arasındaki iletişime hiçbir şekilde karışmamaktadır.
Yehju’ya üye olurken veya üye olduktan sonra kişisel bilgilerinizi vermek zorunda değilsiniz. Çünkü Yehju hiçbir durumda sizden kişisel bilgilerinizi istememektedir. Çünkü Yehju gizlilik konusunda her zaman titiz bir şekilde çalışmakta ve çalışmaya devam etmektedir. Arkadaşlarınız ile konuşurken siz isterseniz kendi kişisel bilgilerinizi (ad, soyad…) karşı tarafa verebilirsiniz.
Yehju’da gold veya platin üyelik aldığınız zaman mesajlar konusunda hiçbir şekilde günlük veya aylık olarak sınırlama yapılmamaktadır. Yani isterseniz bir gün içerisinde veya üyeliğiniz boyunca sitede bulunan bütün herkese sınırsız bir şekilde mesaj atabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişim kesilmeden devam etmiş olur ve yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı bulabilirsiniz.
Gördüğünüz gibi Yehju’ya üyelik gerçekleştirmek ve sonra bu üyeliği kullanarak karşınızdaki kişiler ile iletişime geçmek çok kolaydır. Eğer yukarıda bahsettiğimiz özellikler bir arkadaşlık sitesinden beklentilerinize uyuyorsa yapmanız gereken tek şey Yehju’ya ücretsiz üyeliğinizi gerçekleştirmek ve arkadaşlık kurmaya başlamak olacaktır.

 

 

Reklamlar

Yorum Yap

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s